Červenec 2017

Přistěhovalec muslim pobodal ve Vídni chlapce ve věku 14-ti let

31. července 2017 v 13:38 ISLÁM, MULTIKULTI, MIGRANTI, HALAL

PŘISTĚHOVALEC MUSLIM POBODAL VE VÍDNI CHLAPCE VE VĚKU 14-TI LETPřivandrovalý mi-slimácký dobytek pobodal ve Vídni chlapce ve věku 14-ti let
Zdroj a další text zde:
30.7.2017
http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=187123


Článek je možné šířit v nezkrácené, neupravené podobě všude,
vyjma sociální sítě Facebook. Na Facebooku článek nesmí být
kopírován, sdílen či jiným způsobem šířen.
Na Facebook lze sdělit pouze název článku a aktivní link k tomuto článku,
který je uveden níže.
Text i obrázky je možno použít pro nekomerční účely,
pokud bude připojena celá poznámka i s aktivním odkazem.
Děkuji za pochopení.

Vědí lidé vůbec co se děje??? TOTO všechno nám hrozí od migrantů

31. července 2017 v 13:17 ISLÁM, MULTIKULTI, MIGRANTI, HALAL

VĚDÍ LIDÉ VŮBEC CO SE DĚJE??? TOTO VŠE NÁM HROZÍ OD MIGRANTŮVědí lidé vůbec co se děje??? TOTO všechno nám hrozí od migrantů

Po Evropě se sice vybíjejí hospodářská zvířata a dělají manévry kvůli ptačí chřipce, která není na člověka přenosná, ale přes hranice do Evropy pustí miliony nakažených s AIDS, otevřenou TBC a střevními parazity, na které nemáme imunitu. Jejich mozky zatemnila starost o svá bankovní konta a ti naši elitní "svůdci národa" asi ztratili zcela selský rozum!!! Nikde multikulti nefunguje, jen my budeme výjimka? Podívejte se na videa, kde už se usadili, co je tam za pouliční hrůzy, přerůstající ve válečný džihád - likvidace všech obyvatel, nevěřících v Allaha! Chcete se stát dobrovolně otroky a mlátit hlavami o chodník, nebo chcípnout na neznámé nemoci? To už může být pozdě.

Volte hlavou a srdcem pro vlast!!!

Z Rychnova nad Kněžnou (20 km od Žamberka), kde stoupla kriminalita dle starosty za jediný rok o 400%, (což kupodivu přiznala a vysílala včera i televize) nakažené s TBC posílají do sanatoria v Žamberku. A kde je psáno, že se nenakazí personál nějakými parazity, či infekcemi, na které nemáme imunitu!!!!

Pak už to jede jak na běžícím pásu. Ono jim nedochází ani to, kdo by na ně vydělával, pokud budeme všichni ležet na infekčním, nebo pod drnem!
Marksová s Chovancem tu byli a na oko prý posílí policii o 5 lidí, aby se lidé cítili bezpečněji, to je fakt směšná šaškárna!!!!

Migranti nevydělají ani na sebe, natož aby přispěli něco do státního rozpočtu. Nebudou se učit řeč ani pracovat, jen se soudit o stále více práv a hidžáby!
V Rakousku jich pracuje 8%!!! Dle statistik je "obohatilo" 10.000 migrantů jen s otevřenou tuberkulózou a kde jsou další nemoci? Kde na to naše zdravotnictví bude brát???

Ať už z nás ti prolhanci z ANO, ČSSD, ODS, KDU-ČSL a TOP 09 nedělají blbce! Za totalitního školství, kdy nás nepostihla díky bohu žádná "inkluze ani integrace dementů" jsme vlastně šťastná generace!!! A na lhaní či totalitní praktiky EU máme citlivý, léta totalitou trénovaný nos !!!

A když budou vyhrožovat odebráním dotací, je to jen dobře, nejvyšší čas z toho likvidního EU spolku odejít, vzít si zpět svou suverenitu a odmítnout černou budoucnost pro naše děti!!! Pokud se chtějí "rasově mísit", tak ať se všichni ti prolhanci rozjedou za své poslanecké platy na dovolenou do Afriky nebo muslimských zemí.

Sankcemi, které uvalili na Rusko, mu jen dopomohli k soběstačnosti v potravinách, tak proč nezačít místo rozhleden a cyklostezek investovat opět do zemědělství a zajišťovat lidem kvalitní obživu, místo dovážených chemických a GMO potravin ze západu??? Jen zdravý, plodný a inteligentní národ má šanci přežít!!!

Mějte na paměti, že to, co slyšíme z rádia a televize, už dávno není objektivní zpravodajství!!

Zdroj:
redakční e-mail
https://proevropu.com/vedi-lide-vubec-co-se-deje-toto-vsechno-nam-hrozi-od-migrantu/


Článek je možné šířit v nezkrácené, neupravené podobě všude,
vyjma sociální sítě Facebook. Na Facebooku článek nesmí být
kopírován, sdílen či jiným způsobem šířen.
Na Facebook lze sdělit pouze název článku a aktivní link k tomuto článku,
který je uveden níže.
Text i obrázky je možno použít pro nekomerční účely,
pokud bude připojena celá poznámka i s aktivním odkazem.
Děkuji za pochopení.

Lithium do elektromobilů je cennější než zlato. Zájem o něj má...

31. července 2017 v 9:32 EKONOMIKA, POLITIKA


LITHIUM DO ELEKTROMOBILŮ JE CENNĚJŠÍ NEŽ ZLATO. ZÁJEM O NĚJ MÁ...SOUVISEJÍCÍ:

Největší tunel v historii: Česká republika má možnost splatit svůj státní dluh naráz z těžby lithia, ale místo toho vláda jen přihlíží plánům na vytunelování zásob! Ze 3 bilionů korun zisku nemá profitovat národ, ale jen lidé jako Karel Janeček, Madla Albright nebo člověk napojený na multikulti hnutí na severu Čech!


Andrej Babiš: Lithium musí zůstat v rukou státu!
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš spolu s komunisty trvá na tom, že národní poklad v podobě obrovských zásob lithia coby kovu budoucnosti musí zůstat v rukou státu. Naproti tomu sociální demokraté či TOP 09 by k těžbě pustily i soukromé firmy, protože stát nemá dost kapacit na to, aby obrovské zásoby tohoto kovu vytěžil. Pro Babiše a komunisty je to však absolutně nepřijatelná představa.
Zdroj a další text zde:
6.8.2017
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Andrej-Babis-Lithium-musi-zustat-v-rukou-statu-499049


Jde po Babišovi lithiová lobby? Babiš vyzval, aby těžba zůstala v rukou státu, zatímco ČSSD je pro privatizaci. A najednou pár dní po jeho výzvě přichází ke slovu opět policejní plukovníci jako v roce 2013! Miliardář Dědek jde do politiky se STAN, hledá slušné lidi. Janeček také zakládá vlastní stranu. Léto dlouhých nožů na likvidaci Babiše?
Zdroj a další text zde:


ČLÁNEK 1:

Nad ťažbou lítia v Česku si brúsi zuby Albrightová

Česká republika sa môže stať významným hráčom na trhu s lítiom. Pdľa spravodajského portálu Sputnik, o ťažbu tohto kovu u našich západných susedov súperia austrálska spoločnosť a firma bývalej ministerky zahraničných vecí Madeleine Albrightovej.

Nálezisko tejto vzácnej suroviny bolo nájdené v Ústeckom kraji na hraniciach s Nemeckom a jeho hodnota môže predstavovať bilióny českých korún. Česko-austrálska spoločnosť Geomet vykonala neďaleko Cínovca na Teplicku prieskumné vrty a zistila, že pod povrchom sa nachádza až 6,5 milióna ton vyťažiteľného lítia. Tento objem dokáže podľa Sputniku pokryť európsky dopyt po lítiu na viac ako desať nasledujúcich rokov.

Lítium je v súčasnosti mimoriadne cennou surovinou pre výrobu elektrických batérií. Vzhľadom k tomu, že sa v najbližšej dobe predpokladá rozmach elektromobilov, predstavuje v tomto smere surovinu, ktorá je cennejšia ako ropa, zemný plyn alebo zlato.

Lítium sa preto často nazýva aj biela ropa. Cena za tonu uhličitanu lítneho, z ktorého sa lítium získava, sa dnes na svetových trhoch pohybuje okolo deväť tisíc dolárov. Väčšina dnešnej svetovej produkcie tohto alkalického kovu pochádza z nálezísk v Austrálii, Číne, Argentíne, Čile a Bolívii. Sputnik poukazuje na možnosť vypuknutia lítiovej horúčky, ktorú svet v blízkej budúcnosti zažije.

Podľa investičnej banky Goldman Sachs si každé percento podielu elektromobilov na trhu vyžiada vzostup dopytu po lítiu o 70 000 ton ročne. Čína v tomto smere plánuje do roku 2020 zdvojnásobiť produkciu lítiových batérií a jej záujem sa preto sústredí na akvizície v zahraničí. Spojené štáty sú aj vďaka majiteľovi spoločnosti Tesla Elonovi Muskovi, jedným z hlavných producentov elektromobilov. Musk má údajne záujem postaviť v Českej republike závod na výrobu lítiových batérií.
Duncan Goodwin, ktorý v britskej banke Barings riadi fond zameraný na nerastné bohatstvo poukázal na to, že Peking bude na trhu s lítiom hrať v budúcnosti významnú úlohu. "Japonci batérie vynašli, Kórejčania ich rozšírili, a Číňania budú trhu dominovať," vyhlásil Goodwin.

Najväčšiu šancu ťažiť českej lítium má spoločnosť Geomet, resp. European Metals Holdings, ktorá od českého ministerstva životného prostredia obdržala prieskumnú licenciu. O cenný kov má podľa Sputniku mimoriadny záujem aj globálna konzultantská spoločnosť Albright Stonebridge Group, v ktorej čele stojí bývalá americká ministerka zahraničia českého pôvodu Madeleine Albrightová. Tá po odchode z americkej administratívy intenzívne využíva svoje kontakty v rámci svojich obchodných záujmov. Pred desiatimi rokmi sa napríklad stala zvláštnou poradkyňou predsedu správnej rady kosovského internetového poskytovateľa Ipko Net. Albright Stonebridge Group neskôr prevzala kontrolu nad mobilným biznisom v Kosove.

Český poslanec za KSČM Jaroslav Borka sa pri tejto príležitosti nechal počuť, že "strategicky významné odvetvia by mal vlastniť stáť a nie špekulanti, po ktorých nám zostane len obrovská ekologická záťaž a miliónové náklady na sanácie a rekultiváciu, ktorú budú platiť ešte ďalšie generácie".

Podľa poslanca budú musieť v budúcnosti v Ústeckom a Karlovarskom kraji riešiť z dôvodu útlmy ťažby uhlia problém nezamestnanosti miestnych baníkov. Ťažba lítia pod kontrolou štátu, by podľa jeho slov mohla byť riešením na vzniknutú situáciu. Varoval však pred tým, aby sa z toho nestal tunelársky obchod.

"Otázkou ostáva, ako sa zachová vláda tohto štátu. Nechá zahraničné firmy drancovať naše nerastné bohatstvo, aby nám zostali oči pre plač, ako v prípade OKD? Podľa môjho názoru by mal ťažbu kontrolovať stáť, tak aby z nej profitovali naši občania a nie noví Bakalovia a jemu podobní," uzavrel komunistický poslanec.


Zdroj:
https://svet.sme.sk/c/20136534/madeleine-albrightova-pre-sme-trapi-ma-ze-chcete-len-krestanov.html
http://narodnenoviny.sk/nad-tazbou-litia-v-cesku-si-brusi-zuby-albrightova/


ČLÁNEK 2:


V tichosti se připravuje obrovská krádež lithia z České republiky. Tesla si "brousí zuby"

Americká společnost Tesla vybírá v Evropě druhé místo pro svoji druhou velkou továrnu a jednou z možných lokalit je Česko. Vše pod pláštíkem ekologického hospodářství a ochrany životního prostředí. Spekulacím o atraktivitě Česka pomáhá zmíněná skutečnost, že v Krušných horách jsou k dispozici velké zásoby lithia, o kterém se mluví jako o nové ropě.

Lithium je klíčová surovina pro výrobu baterií, které jsou zas jednou z klíčových součástek celého elektromobilu. Rve se o něj americká Tesla, společnost Geomet, patřící do australského konsorcia European Metals,ale také firma Cínovecká deponie, kterou vlastní skupina RSJ miliardáře Karla Janečka.

Dopadne to skutečně tak, že Tesla nám tady postaví montovnu za státní podpory, zaměstná za pár šupů sto pracovníků z Česka, který budou rádi za 15 tisíc hrubýho a zisk půjde stejně jako u vody do zahraničí? A lithium bude těžit zahraniční firma, která bude zisk "odvážet" do zahraničí? Copak to neumíme sami? My skutečně umíme jen jak hlupáci za státní peníze rekultivovat pomocí státem vydržovaného podniku DIAMO zahlazovat škody po "napakovaných" uhlobaronech?

Lithium karbonát za posledních 13 let zdražil až čtyřikrát na zhruba šest tisíc dolarů za tunu a jeho spotřeba se má do roku 2020 až zdvojnásobit. Cena cínu za uplynulou dekádu stoupla víc než pětkrát na 20 tisíc dolarů za tunu. Pod Cínovcem leží ohromné zásoby cínu, lithia, ale i wolframu.Těžařům nahrávají rostoucí ceny kovů na světových trzích a také fakt, že lithium i cín musí evropský průmysl dovážet z Číny nebo jižní Ameriky. Žádný jiný tak velký zdroj v Evropě zatím neexistuje. Ekonomická návratnost ložiska je nezpochybnitelná.

Podle provedených výpočtů se u nás nalézá téměř 6 % světových zásob lithia.

Podle velmi střízlivých odhadů je na Cínovci 37 milionů tun rudy., které obsahují lithium karbonát ve výši 0,8 procenta a 28 milionů tun rudy s obsahem cínu 0,4 procenta. Pokud stát zahájí těžbu, může lithium na Cínovci dobývat minimálně 50 nebo i 100 let. Třicet let staré odhady hovoří o tom, že by na Cínovci měl být až milion tun lithia. Při současných cenách by se kov prodal za tři biliony korun! Jen pro zajímavost náš státní dluh 1,6 bilionu by byl okamžitě smazán.

Jestli necháme potichu tuto krádež spát, tak se zase se někdo na náš úkor napakuje, vytěží naše lithium a nám tu zbude zdevastované okolí těžby, poškozená krajina, a lithium budeme dál draze kupovat a přitom naši horníci nemají práci, nechápu proč nás tu bude vykrádat zahraniční firma , copak by jsme si nemohli lithium vytěžit v rámci státního podniku a prodat!!

Nechme to našim vnukům

Zdroj:
19.2.2017
https://www.lajkit.cz/zpravy/item/1061-kradez-lithium-ceska-republika-tesla?utm_content=social-t9qmv&utm_medium=social&utm_source=SocialMedia&utm_campaign=SocialPilot
Článek je možné šířit v nezkrácené, neupravené podobě všude,
vyjma sociální sítě Facebook. Na Facebooku článek nesmí být
kopírován, sdílen či jiným způsobem šířen.
Na Facebook lze sdělit pouze název článku a aktivní link k tomuto článku,
který je uveden níže.
Text i obrázky je možno použít pro nekomerční účely,
pokud bude připojena celá poznámka i s aktivním odkazem.
Děkuji za pochopení.
Skandál v OSN: Uniklé e-maily ukázaly, jak to bylo se zvolením Saudské Arábie do komise na ochranu žen

31. července 2017 v 9:18 ISLÁM, MULTIKULTI, MIGRANTI, HALAL

SKANDÁL V OSN: UNIKLÉ E-MAILY IKÁZALY,
JAK TO BYLO SE ZVOLENÍM SAUDSKÉ ARÁBIE DO KOMISE NA OCHRANU ŽEN

Skandál v OSN: Uniklé e-maily ukázaly, jak to bylo se zvolením Saudské Arábie do komise na ochranu žen

Pořádný poprask vyvolala před několika dny zpráva, že Saudská Arábie byla vybrána do komise Organizace spojených národů (OSN) zabývající se ženskými právy - a to zejména proto, že v této arabské zemi mají ženy práva velmi omezená a nemohou například bez povolení řídit auto. Belgická média nyní naznačují, že tamní diplomaté dostali pokyn, jak mají hlasovat.

"Je to, jako kdybyste si zvolili žháře, aby byl šéfoval záchrannému sboru," reagoval na rozhodnutí přijmout Saúdskou Arábii do komise pro práva žen Hiller Neurer, výkonný ředitel ženevské organizace UN Watch. "Je to zkrátka naprosto absurdní," dodal.

Na veřejnost teď unikly e-maily, které ukazují, že belgická delegace byla předem instruována, aby přijetí Rijádu do komise podpořila. Tyto materiály zveřejnila belgická stanice 7sur7. Z nich vyplývá, že belgičtí diplomaté byli instruováni, aby hlasovali s "čistým štítem" a poskytli "podporu kandidátům na různých pozicích v průběhu tajného hlasování."

Kromě toho belgický ministr zahraničí Didier Reynders a celá delegace byli "informováni o jednotlivých kandidátech, včetně Saúdské Arábie", a vyjádřili jim podporu. Podle interních e-mailů, které unikly v pátek Straně zelených, bylo belgické ministerstvo zahraničních věcí informováno o hlasování v 45 členném orgánu OSN s dostatečným předstihem.

Toto zjištění je však v rozporu s dřívějším vyjádřením belgického premiéra Charles Michel, který uvedl, že belgická delegace byla zaskočena náhlým hlasováním, a neměla proto dostatek času na konzultace s Bruselem. Belgický ministr zahraničí dodal, že on "osobně" si nebyl vědom, že je hlasovací postup v plném proudu.

Ministr zahraničí se kvůli svému prohlášení stal terčem kritiky - a to jak v národním parlamentu, tak i na sociálních sítích. Opoziční Socialistická strana už vyzvala k jeho "případné rezignaci", pokud by se ukázalo, že "lhal" o rozhodnutí volit ve prospěch Saúdské Arábie, píše deník Le Soir.

Saúdskou Arábii do komise vybrala v tajném hlasování Ekonomická a Sociální rada OSN. Ihned se začalo spekulovat, které země Saudy podpořily, protože hlas jim hlas dalo 47 z 54 zemí. Z propočtů volby některých organizací vyplynulo, že pro Rijád muselo hlasovat alespoň pět z následujících dvanácti států: Belgie, Česká republika, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Irsko, Itálie, Portugalsko, Švédsko a Velká Británie.

Kromě do komise OSN také usednou například Irák, Keňa, Ghana, Ekvádor, Japonsko či Jižní Korea. Svého čtyřletého mandátu se ujmou příští rok.

Zdroj:
3.5.2017
https://www.lajkit.cz/zpravy/item/1324-skandal-v-osn-unikle-e-maily-ukazaly-jak-to-bylo-se-zvolenim-saudske-arabie-do-komise-na-ochranu-zen


Článek je možné šířit v nezkrácené, neupravené podobě všude,
vyjma sociální sítě Facebook. Na Facebooku článek nesmí být
kopírován, sdílen či jiným způsobem šířen.
Na Facebook lze sdělit pouze název článku a aktivní link k tomuto článku,
který je uveden níže.
Text i obrázky je možno použít pro nekomerční účely,
pokud bude připojena celá poznámka i s aktivním odkazem.
Děkuji za pochopení.

Kniha: Islamistický trojský kůň v České republice

31. července 2017 v 9:06 ISLÁM, MULTIKULTI, MIGRANTI, HALAL

KNIHA: ISLAMISTICKÝ TROJSKÝ KŮŇ V ČESKÉ REPUBLICEKniha: Islamistický trojský kůň v České republice
Autor: Yekta Uzunoglu
Edice: Samizdat, Svazek 2
Vydalo: Nakladatelství Česká expedice v Ostravě r. 2017 jako svou 3. publikaci
1. vydání, počet stránek 118

Popis dle zdroje:
Autor MUDr. Yekta Uzonoglu popisuje svůj příběh po tzv. Sametové revoluci, kdy nejvyšší policejní a vládní složky a organizace jednají ve prospěch teroristicko-kriminálních skupin a kriminálníků hledaných dokonce samotným Interpolem.
Autor v knize popisuje policejní bezpráví, šikanu a činy, které kdyby spáchal běžný občan České republiky, tak by byl za ně tvrdě potrestán odnětím svobody na mnoho let, které v té době prováděli mnozí vysoce postavení policejní pohlaváři a vysoce postavení politici České republiky, kteří však nikdy potrestáni nebyli a asi ani nebudou.

Je to kniha popisující prorůstání islamistických teroristických skupin do vrcholné politiky České republiky a možná i Evropské unie.

Doporučuji k přečtení každému, komu není lhostejno, v jaké zemi plné bezpráví žije.

Zdroj:
Drevenka Lorenc
https://www.cexpedice.cz/?product=trojsky-kun

Článek je možné šířit v nezkrácené, neupravené podobě všude,
vyjma sociální sítě Facebook. Na Facebooku článek nesmí být
kopírován, sdílen či jiným způsobem šířen.
Na Facebook lze sdělit pouze název článku a aktivní link k tomuto článku,
který je uveden níže.
Text i obrázky je možno použít pro nekomerční účely,
pokud bude připojena celá poznámka i s aktivním odkazem.
Děkuji za pochopení.


Vychovatel z utečeneckého tábora pro mladistvé v Rakousku

31. července 2017 v 8:00 ISLÁM, MULTIKULTI, MIGRANTI, HALAL

VYCHOVATEL Z UTEČENECKÉHO TÁBORA PRO MLADISTVÉ V RAKOUSKU
Vychovatel z utečeneckého tábora pro mladistvé v Rakousku: 95% nejsou utečenci. Jsou to nezkrotná zvířata v lidské podobě...

V souvislosti s krvavým útokem v Berlíně, chci Vám napsat některé moje zkušenosti s běženci. Už jsem Vám psal, že jsem byl po 40 měsících vězení vypovězen z Československa z Košíc a dostal jsem od StB doživotní zákaz návratu, který žel platí dodnes.

Do tří dnů jsem musel opustit republiku. Řekli mi, že když dobrovolně neodejdu tak mně znovu za vykonstruovaná obvinění zavřou, tak jako v prvním případě. Podepsal jsem raději prohlášení, že odcházím sám a k odchodu nejsem nucen státními orgány. Ale po mém odchodu mně i tak odsoudili k 40 měsícům vězení v nepřítomnosti, za to, že jsem odešel a nevrátil se.

V Rakousku jsem šel do utečeneckého tábora Traiskirchen. Byl jsem tam jeden rok. Když porovnávám s odstupem doby životní podmínky v utečeneckém táboře Traiskirchen s vězením v Ilavě, tak jsem si v táboře připadal jako v ráji. V Ilavě nás bylo na jedné cele 100 až 120 vězňů, malé dávky stravy a celý rok zavřený na jedné cele.

V Ttraiskirchenu nás bylo na jedné "cele" jenom 20 utečenců , různých národností, ale velké množství stravy a volný pohyb. Prostě pohádka.
Po roku jsem Trtaiskirchen musel opustit. Dostal jsem malý byt ve vyprázdněných kasárnách ve Vídni a práci u Security. Prováděl jsem kontroly na škole pro policajtů a celníků. Kontroloval jsem jejich ubytovny, ale i kanály pod zemí, kde se učili střílet, jestli po střelbách zůstalo vše v pořádku. Řekl jsem jim, že jsem byl trestaný - 40 měsíců, teda podle československých zákonů kriminálník dvakrát odsouzen celkově k 80 měsícům vězení, ale oni řekli, že si vše o mně prověřili a můžu tuto práci klidně vykonávat.

Když jsem odešel do důchodu, prosili mně, jestli bych nevzal na nějaký čas práci v utečeneckém táboře Traiskirchen jako dozorce, vychovatel a ochranka v jedné osobě u mladistvých utečenců / 15 - 18 let / pocházejících z Pákistánu, Afganistanu, Sýrie, Iráku, Iránu , ale i mnoha afrických zemí. Tak jsem to vzal. Pracoval jsem tam tři roky. A právě v souvislosti s atentátem v Berlíně, bych Vám rád z mých zkušeností něco napsal.

Měl jsem na starosti 60 až 70 mladých mohamedánských utečenců. Nebyla to lehká práce. 95% nebyli to skuteční utečenci. Byli to dobrodruzi, různí delikventi, zloději, lupiči, násilníci a především prodejci drog. Nebylo téměř týdne, aby chodby, nebo malá kuchyň nebyla postříkaná krví.

Pravidelně se mezi sebou mlátili a jako zbraň používali nože. Když jsem měl noční službu na celé ubytovně jsem byl s nimi sám, a proto jsem nijak nezasahoval do jejich "válek gangů" a bojů o ovládnutí území na prodej drog. Policie přišla jen tehdy, kdy tam musela dojít i sanitka a odvést pořezaného do nemocnice.

Největší problém jsem měl při večerní kontrole, kdy jsem jmenovitě kontroloval přítomných. Protože téměř všichni z nich si při nástupu do Traiskirchenu dali falešná jména, falešnou identitu, falešný rok narození i krajinu ze které přicházeli. Počet přítomných mi téměř vždy souhlasil, ale jména ne. Někteří totiž zapomněli jaké jména si při příchodu dali a tak nereagovali na jména, které jsem přečetl.

Když něco ve Vídni provedli, krádež, znásilnění nebo jiný závažný čin, tak se často ani do Traiskirchenu nevraceli. Utekli do Německa, Francie, Anglie nebo do států Beneluxu, kde vystupovali jako noví běženci, samo sebou zase pod jinými jmény a novou identitou.

Snem téměř každého bylo provést nějaký teroristický akt, něco vyhodit do vzduchu a tak se zapsat do povědomí jiných jako správný mohamedánský bojovník. Nad jejich postelemi visely jako fetiš obrázky bortících se budov v USA. To byl jejich vysněný cíl.

Proti mně napsali několik anonymních udání, že nejsou se mnou spokojeni a žádají mou výměnu, protože nejsem k nim dostatečně laskavý a používám tvrdé metody, což oni považovali za diskriminaci. Budil jsem je totiž namísto o 07.00 hodin až v 09.00 hodin ale oni i tak chtěli spát celé dopoledne.

Můžu Vám zopakovat jen tolik : 95 % to nebyli utečenci. Byla to nezkrotná zvířata v lidské podobě. Jsou naučení loupit, přepadávat karavany i celé vesnice, znásilňovat, krást dobytek i lidi a nakonec všechno spálit. To je to jediné, co se v krajinách odkud přišli naučili. Jedinou obranou Evropana je nosit u sebe zbraň a bránit se se zbraní. Napodobovat stát Izrael. Tam má téměř každý civil zbraň u sebe . To je jediná záruka ochrany před terorizmem.Zdroj:
https://www.lajkit.cz/zpravy/item/876-vychovatel-uprchlik-rakousko


Článek je možné šířit v nezkrácené, neupravené podobě všude,
vyjma sociální sítě Facebook. Na Facebooku článek nesmí být
kopírován, sdílen či jiným způsobem šířen.
Na Facebook lze sdělit pouze název článku a aktivní link k tomuto článku,
který je uveden níže.
Text i obrázky je možno použít pro nekomerční účely,
pokud bude připojena celá poznámka i s aktivním odkazem.
Děkuji za pochopení.


Muslimové koupili Lázně Bělohrad a.s.

31. července 2017 v 7:39

MUSLIMOVÉ KOUPILI LÁZNĚ BĚLOHRAD a.s.Muslimové koupili Lázně Bělohrad a.s. Čeká Podkrkonoší podobný osud, jako Teplice?

Podle výpisu z Justice.cz v únoru 2016 byli zaevidováni, jako představitelé, Lázni Bělohrad a.s. miliardáři z vládnouci rodiny šejku z Bahrajnu. Tito lidé již byli ve strukturách lázní i v předchozích letech:

Arad 245, Willa 246, Avenue 28, Bahrajnský stát

Den vzniku členství: 10. února 2016
SHAIKH ISA KHALID ABDULLA AL KHALIFA, dat. nar. 15. srpna 1979
A'Ali, Block 732, Road 3207 č. 293, Bahrajnský stát

Podle výpisu má tato akciová společnost: 221 650 ks kmenové akcie na jméno v listinné podobě ve jmenovité hodnotě 1.000,- Kč.

Kolik z těchto akcií vlastní bohatí muslimští šejkové?

Podle informaci, které jsem obdržel od informovaného zdroje, koupi Lázni Bělohrad a.s. podpořil samotný vládce Bahrajnu! Podle veřejného výpisu byly lázně původně majetkem českého státu. Naše vláda tak prodáva majetek všech občanů a media si toho ani nevšimla? Nebo maji zakázáno o tom informovat?!

Akciová společnost byla založena podle par. 172 obch. zák. Jediným zakladatelem společnosti je Fond národního majetku ČR.

SOUVISEJÍCÍ:
Přišlo mi dále hromadným emailem:

V malebném Podkrkonoší, kde v klidu žijeme, je stejně malebné městečko Lázně Bělohrad s novorenesančním hotelem na náměstí a s Lázeňskou péčí pro lidi s nutností rehabilitace pohybového ústrojí. Je u toho i rozkošný park s prameny železité vody, zvaný "Bažantnice".

Při návštěvě své sestry, kantorky soukromého gymnázia v důchodovém věku, která rehabilituje endoprotézní kyčelní kloub, jsem na společné obchůzce parkem potkal nemalý počet zcela zdravých muslimských dvojic, kde ženy byly v černých halábech s plně zahalenými tvářemi burkou, s dvojicí očí, se kterými když se setkal můj tázavý pohled, ukázalo se, že k silné nelibosti jejího muslima.

Sestra mi sdělila, že v nejbližších dnech je bude v lázních "obšťastňovat" další třicítka zdravých mladých muslimů, ale sólo. Někdo je sem poslal. Nikde jsme o tom neslyšeli že tam jsou.
Soukromé fitcentrum pak řeší problém, že bude muset zdarma poskytovat své služby, ale pouze pro muslimy. Celý park o rozloze více než 10-ti hektarů střeží dva sekuriťáci, procházející se zvolna Bažantnicí.

Nikdo v městečku se neodváží proti tomuto stavu ani pípnout. Kde dál ještě jsou, aniž by to lidé věděli? Po českých venkovech se rozlézají potichu slimáci utečenci.

Nikdo nic netuší....Vážení, co bych v tuto chvíli mohl doporučit, ještě těm několika málo zodpovědných politiků, za které Vás považuji, je zajistit především výměnu obsazení mainstreamu ve veřejných mediích. V ohrožené zemi nesmí být trpěna zfašizovaná protinárodní pátá kolona, řídící masy v cizím zájmu. Uvažujte, spojte se, přemýšlejte, máte odpovědnost - my se bojíme, lidé se bojí a hrbí se níž a níž.

Až budeme na kolenou, kdo povstane? Volby dnes vyhrává ten, kdo má media. Ve školkách v Hradci Králové již malinké děti se musí učit o Islámu!! Toto plíživé ohýbání lidí nepamatuji ani za nejhorší normalizace 1971-85, kdy jsem kolportoval a rozmnožoval z NDR zakázanou literaturu.Zdroj:
21.12.2016
https://www.lajkit.cz/zpravy/item/875-muslimove-lazne-belohrad-teplice


Článek je možné šířit v nezkrácené, neupravené podobě všude,
vyjma sociální sítě Facebook. Na Facebooku článek nesmí být
kopírován, sdílen či jiným způsobem šířen.
Na Facebook lze sdělit pouze název článku a aktivní link k tomuto článku,
který je uveden níže.
Text i obrázky je možno použít pro nekomerční účely,
pokud bude připojena celá poznámka i s aktivním odkazem.
Děkuji za pochopení.

Takto vypadala zpěvačka Conchita Wurst ještě jako mladík bez vousů

31. července 2017 v 6:20 JUV. JUSTICE, GENDER, MORÁLKA

TAKTO VYPADALA ZPĚVAČKA CONCHITA WURST JEŠTĚ JAKO MLADÍK BEZ VOUSŮTakto vypadala zpěvačka Conchita Wurst ještě jako mladík bez vousů

Po vítězství v Eurovizi se vousatá zpěvačka Conchita Wurst stala světovou hvězdou. Rakušan Thomas Neuwirth (25), který se za umělkyní skrývá, se snažil prorazit v showbyznysu už před několika lety.

Neuwirth se v roce 2006 účastnil pěvecké soutěže Starmania, kde skončil druhý. Mezi jeho fanynky patřila také Natascha Kampuschová, kterou osm let ukrýval únosce Wolfgang Priklopil.

Zpěvák si rok po účasti v soutěži založil vlastní skupinu Jetzt anders!, která se ovšem zanedlouho rozpadla.

Neuwirth o sobě prohlašuje, že je genderově neutrální, ale mluví o sobě v ženském rodě. Jako Conchita Wurst se poprvé představil v roce 2011. Skrze vousatou zpěvačku chce prý poukázat na netoleranci k odlišnostem. Pseudonym "Wurst" si dle svých slov vzal z německého úsloví "Das ist mir Wurst" (Je mi to buřt).


Conchita se zúčastnila také další talentové soutěže Die große Chance, v níž skončila šestá. O rok později obsadila druhé místo v národním kole Rakouska do Eurovize a následně se objevila v reality show The Hardest Jobs of Austria a Wild Girls.

Letos ji ORF vybrala jako zástupce Rakouska do Eurovize. Wurst soutěžila s písní Rise Like a Phoenix a ve finále celkově získala 290 bodů. Druhé skončilo Nizozemsko s 238 body a na třetím místě favorizované Švédsko s 218 body (více zde).
"Toto je určeno všem, kteří věří v budoucnost míru a svobody. Jsme jednota," prohlásila Wurst po vítězství.

Zdroj:
12.5.2014
http://revue.idnes.cz/vousata-zpevacka-conchita-wurst-do5-/lidicky.aspx?c=A140512_093824_lidicky_zarČlánek je možné šířit v nezkrácené, neupravené podobě všude,
vyjma sociální sítě Facebook. Na Facebooku článek nesmí být
kopírován, sdílen či jiným způsobem šířen.
Na Facebook lze sdělit pouze název článku a aktivní link k tomuto článku,
který je uveden níže.
Text i obrázky je možno použít pro nekomerční účely,
pokud bude připojena celá poznámka i s aktivním odkazem.
Děkuji za pochopení.V Austrálii uznali třetí pohlaví

31. července 2017 v 6:00 JUV. JUSTICE, GENDER, MORÁLKA

V AUSTRÁLII UZNALI TŘETÍ POHLAVÍ


V Austrálii uznali třetí pohlaví

Australský nejvyšší soud ve středu uznal neurčitost pohlaví člověka, který se označuje pouze jménem Norrie a necítí se být ani mužem, ani ženou. Dvaapadesátiletý Norrie se původně narodil ve Skotsku jako muž Bruce Norrie Watson, ale v roce 1989 podstoupil chirurgickou změnu pohlaví na ženu. O případu informovala agentura AFP.

"Nejvyšší soud uznává, že jedinec nemusí být ani muž, ani žena, a tímto povoluje registraci 'neurčitého' pohlaví," zněl verdikt, který soudní porota schválila jednomyslně. Soud tak potvrdil rozhodnutí apelačního soudu v Novém Jižním Walesu z loňského roku.

Norrie se však ani po operaci necítí být ženou. Po zamítnutí své úřední registrace jako osoby nespecifikovaného pohlaví si připadala "sociálně popravená".

Třetí pohlaví uznali loni také v Německu. Týká se to lidí, kteří se narodili s nejednoznačnými pohlavními znaky, tedy jako hermafroditi. Úprava se nevztahuje na transsexuály, kteří se cítí být příslušníkem určitého pohlaví, ačkoli anatomicky mají pohlaví opačné.


Zdroj:
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/332236-v-australii-uznali-treti-pohlavi.html


Článek je možné šířit v nezkrácené, neupravené podobě všude,
vyjma sociální sítě Facebook. Na Facebooku článek nesmí být
kopírován, sdílen či jiným způsobem šířen.
Na Facebook lze sdělit pouze název článku a aktivní link k tomuto článku,
který je uveden níže.
Text i obrázky je možno použít pro nekomerční účely,
pokud bude připojena celá poznámka i s aktivním odkazem.
Děkuji za pochopení.
V Německu je legální nemít žádné pohlaví

31. července 2017 v 5:21 JUV. JUSTICE, GENDER, MORÁLKA

V NĚMECKU JE LEGÁLNÍ NEMÍT ŽÁDNÉ POHLAVÍ


V Německu je legální nemít žádné pohlaví, bez pohlavní jedinci si pak sami rozhodnou zda jsou muž či žena

BERLÍN | Německá spolková republika je první zemí v Evropě, která uzákonila existenci tzv. "třetí pohlaví." Tímto krokem sociální inženýři vyrobili nepohlavního člověka, který se sám pak může rozhodnout, zda je mužem či ženou. Spíše bude zvráceným hybridem i po tomto rozhodnutí. Včera v Německu začal platit novela zákona o občanském soužití, která umožňuje v rodném listě ponechat prázdné políčko, kde se uvádí pohlaví dítěte, informovala o tom ruská rozhlasová stanice Hlas Ruska.

Od včerejška mají němečtí občané šanci se stát hybridními, avšak zase nebude záležet na dané lidské bytosti, ale takto o tom rozhodnou rodiče, předpokládá se, že rodiče rozhodnout oba, tudíž pokud jeden z partnerů bude tvrdit, že se jim narodil chlapec a druhý, že dívka, kdy u novorozenců se oba rysy neprojevují, tak o pohlaví rozhodne zvrácená justice, která v EU vychází vždy vstříc těm extrémnějším a nenormální až perverzním tvrzením.
Takové dítě si pak samo v den plnoletosti samo rozhodne, zda je ženou či mužem. Ovšem je zcela jisté, že pokud chlapce budou dvě lesby vychovávat v domnění, že je ženou, tak se takový chlapec rozhodne, že je žena.
Němci jako strůjci Holocaustu vždy měli umění obohatit Evropu svými zvrácenými výmysly v rámci sociálního inženýrství. Zase pro jednou budují nového člověka, když se jim to za nacismu nepovedlo.

Zdroj:
2.11.2013
https://www.stalo-se.cz/?p=15054

Článek je možné šířit v nezkrácené, neupravené podobě všude,
vyjma sociální sítě Facebook. Na Facebooku článek nesmí být
kopírován, sdílen či jiným způsobem šířen.
Na Facebook lze sdělit pouze název článku a aktivní link k tomuto článku,
který je uveden níže.
Text i obrázky je možno použít pro nekomerční účely,
pokud bude připojena celá poznámka i s aktivním odkazem.
Děkuji za pochopení.