Duben 2017

Celý seznam šokujících ingrediencí ve vakcíně

29. dubna 2017 v 12:40
Celý seznam šokujících ingrediencí ve vakcíně proti chřipce - karcinogeny, neurotoxiny a další…
Sezóna chřipky je už pěkně v rozběhu, což před nás staví rozhodnutí, zda je pro zdraví moudré nechat si dát tu chřipkovou injekci. Probíhá kampaň naléhající na lidi, zvláště děti a seniory, aby si tu injekci nechali dát, co v ní ale opravdu je?
Příbalový leták poskytnutý s tou dávkou neobsahuje úplný seznam ingrediencí nebo vedlejších účinků. Na listu poskytnutém pacientům se uvádí jako nejhorší vedlejší účinek 'bolení hlavy', ale ve čtvrté záložce za letáčkem, je uvedených ještě několik dalších vedlejších účinků, které ohrožují život.
Co to přesně ty vakcíny proti chřipce jsou?
Formaldehyd:
V laboratořích se ho používá jako konzervační látky, jeho dlouhodobé účinky však prostudovány nejsou. Studie na pracovnících z pohřebního průmyslu zjišťují vazby mezi formaldehydem a myeloidní leukémií.
Octylfenol etoxylát (Triton X-100):
V průmyslu se využívá k "zvlhčování, jako detergent vynikající na tvrdé povrchy, k čištění kovů a úžasné emulzní činidlo" v nátěrech a lacích, v pomocných chemikáliích při těžbě ropy, textiliích a v průmyslových čistidlech. Studie ukazují, že může poškozovat reprodukční systém.
Thimerosal:
Obsahuje rtuť a je znám jako neurotoxin; může poškozovat nervy, hygienické službě jsou známy četné případy otravy rtutí způsobené právě thimerosalem.
K dalším ingrediencím ve Fluzone patří:
Fosforečnan sodný v roztoku podporujícím vysoký tlak spolu s chloridem sodným a želatinou
I další injekce proti chřipce jsou z jiných potenciálně toxických ingrediencí:
Di-hydro-fosforečnan sodný (MSP):
Znám je tím, že způsobuje akutní fosfátovou neuropatii a trvalé poškození funkce ledvin.
Hydro-fosforečnan sodný a di-hydro-fosforečnan draselný:
Fosfáty se často používají v potravinářství jako konzervační, okyselující a emulzní činidla. Bývají spojovány s kardiovaskulárními problémy.
Chlorid draselný: Znám je způsobováním trávicích potíží a zvracení, ale v několika případech vedl i k těžkým alergickým reakcím, bolesti na hrudi, nepravidelnému tlukotu srdce, zmatenosti a ochrnutí.
Chlorid vápenatý:
Může vést ke kardiovaskulárním potížím.
Taurodeoxycholát sodný:
Byl spojován se zrychleným růstem nádorů, zvláště u rakoviny slinivky, tlustého střeva a hrdla, jak ukazují různé studie.
Neomycin sulfát:
Ve vzácných případech byl spojován s ospalostí, ztrátou sluchu, dýchacími potížemi, vyrážkou a slabostí.
Polymyxin B:
Je to antibiotikum, k jehož vedlejším účinkům patří neurotoxické a nekro-toxické reakce, vzestup krevního tlaku, závratě, apnoe, horečka a bolení hlavy.
Rtuť:
Těžký kov otravující a poškozující mnohé orgány a vedoucí k závažným onemocněním.
Beta-propiolakton A je karcinogen a dost možná toxin otravující jádra, kůži, dýchací trakt a trávicí trakt.
Abyste se podívali na úplný seznam vakcín a jejich ingrediencí, tak se prosím podívejte na tuto stránku.

Zdroj:
organicandhealthy.org
Vytvořeno 6. 11. 2016 19:34
Zobrazeno: 109361
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9110-seznam-ingredience-vakcina-chripka-kardcinogen-neurotoxin


Matka dovolila příteli znásilnit čtyřměsíční dceru

28. dubna 2017 v 22:50 JUV. JUSTICE, GENDER, MORÁLKA

NĚKDO DOKÁŽE MĚNIT TOTOŽNOSTI.
!!! ??? VÍME SKUTEČNĚ, KDO DAL DÍTĚ ZNÁSILNIT A KDO JEJ ZNÁSILNIL ??? !!!ČLÁNEK:

Matka (25) dovolila příteli znásilnit čtyřměsíční dceru dceru. Holčička zemřela

Tohle normální člověk do smrti nepochopí! Zrůdná matka dovolila v smsce svému zvrhlému příteli, aby znásilnil její malou dceru. Holčička po brutálním sexuálním zneužití vykrvácela.

K soudu míří případ neuvěřitelné brutality. Matka, jestli se jí tak dá říkat, byla obviněna z vraždy druhého stupně. Jessica Lynn Howellová z Miissouri nejenže věděla, že její přítel Jordan Lafayette Prince (24) už jednou seděl za sexuální zneužívání dětí.

Ona mu napsala textovku, ve které mu dovolila, aby měl sex s její teprve čtyřměsíční dcerou Ashlynn. "V těch textových zprávách ho k tomu povzbuzovala a napsala v nich nevyslovitelné hrůzy. Zvedal se nám z nich žaludek," uvedl vyšetřovatel Tim Lohnar.

V hororovou noc přinesla Howelllová malou Ashlynn do Princeova domu. Prince holčičku brutálně znásilnil a pak ji uškrtil, protože nechtěla přestat plakat. Příčinou její smrti ale bylo vnitřní krvácení. Holčička, měla těžká poranění vylučovacího traktu, roztrhanou pochvu a modřiny po celém těle.

Jordan Lafayette Prince byl obviněn z vraždy prvního stupně a sodomie. Na rozsudek nad oběma zrůdami se netrpělivě čeká. Do rozhodnutí soudu zůstanou ve vazbě, lidé by je jinak lynčovali. Nic pěkného je ale nejspíš nečeká ani ve vězení, protože případ otřásl i otrlými trestanci.

Zdroj:
http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zahranici/matka-25-dovolila-priteli-znasilnit-ctyrmesicni-dceru-holcicka-zemrela.html

Článek je možné šířit v nezkrácené, neupravené podobě všude,
vyjma sociální sítě Facebook. Na Facebooku článek nesmí být
kopírován, sdílen či jiným způsobem šířen.
Na Facebook lze sdělit pouze název článku a aktivní link k tomuto článku,
který je uveden níže.
Text i obrázky je možno použít pro nekomerční účely,
pokud bude připojena celá poznámka i s aktivním odkazem:
generator.blog.cz/1704/
matka-dovolila-priteli-znasilnit-ctyrmesicni-dceru-dceru
Děkuji za pochopení.


Vidíte na hodinkách čas 11:11 hod.?

28. dubna 2017 v 16:57 EZOTERICKY, SPIRITUÁLNĚ

VIDÍTE NA HODINKÁCH ČAS 11:11?

Vidíte na hodinkách stále čas 11:11 hod.? Prečítajte si, čo to znamená

Môj priateľ mi povedal o tomto nadprirodzenom jave, ktorý zažil. Keď cítil potrebu pozrieť sa na hodinky, opakovane na nich videl čas 11:11 alebo 12:12 hod.

Samo o sebe to bolo zvláštne a tajomné. Cítil nejaké záhadné spojenie, ktoré si nedokázal vysvetliť.

Snažili sme sa nájsť rozumné vysvetlenie a dospeli sme k záveru, že jeho telo fungovalo na 71 minútovom cykle.

Toto nie je bežný cyklus a začal ho vidieť potom, ako mu niekto povedal, že iní zažívajú to isté. Krátko potom, ako mi to povedal, som si to začala všímať tiež.

Nevideli sme na hodinkách 11:11 hod. celú dobu, len v pozitívnych okamihoch nášho života. Aj ja som cítila zvláštny pocit, keď som videla tento čas.

Čo symbolizuje čas 11:11 hod.?

Začala som ho skúmať a narazila som na numerológiu. Je to veda, ktorá sa zaoberá štúdiom čísel vo vzťahu k okultnému správaniu.

Vysvetľuje a skúma, ako tajomné vzory môžu vyjadriť súčasné a budúce trendy v našich životoch.

Naučila som sa, že sme nevideli podvedomý časovací cyklus a neboli sme jediní ľudia, ktorí ho nevideli. Rastúci počet ľudí na celom svete vidí malé znaky ako tieto.

Existujú rôzne vysvetlenia o tom, kto alebo čo nám posiela tieto tajomné správy. Niektorí si myslia, že prichádzajú od anjelov, medzidimenzionálnych bytostí, samotného vesmíru alebo dokonca od Boha.

Nechám to na vašu jedinečnú predstavivosť, aby ste rozlúštili, čo s vami komunikuje. V konečnom dôsledku to môže byť rozdielne pre každého z nás.

Domnievam sa, že je to ukazovateľom vesmírnych pohybov a trendov. Odlišné opakujúce sa čísla znamenajú odlišné správy a ako si začnete všímať tieto trendy, budete môcť prečítať tieto znaky a presne ich aplikovať vo svojom živote.

Čas 11:11 je jedným z najčastejších znamení. Vidieť tento čas znamená, že ste na správnej ceste a smerujete tým správnym smerom pre svoje osobné naplnenie.

Doreen Virtue, svetoznáma terapeutka, psychické médium a spiritualistka uviedla, že vidieť tento čas znamená, že vaša duchovná sila rastie.

Mayovia boli legendárni spiritualisti, ktorí boli zástancovia numerológie ich vlastným spôsobom. Predpovedali koniec temných časov 21.12.2012 o 11:11 a začiatok duchovného prebudenia.

Ak spočítate jednotlivé čísla, dostanete číslo 4, čo je číslo stability a sily. Táto väzba sa spája s časom 11:11 hod., čo je jedna zo silných, dramatických a pozitívnych zmien. Zistila som, že je to pravda v menšej miere.

Presne si pamätám, ako som chcela odísť z práce a splniť si svoj sen začať písať. Bála som sa zahodiť svoju prácu, v ktorej som pracovala tak tvrdo.

Moji kolegovia sa stali mojimi dobrými priateľmi, takže som sa bála, že ich stratím. Najviac zo všetkého som sa bála, že sa ukážem ako hrozná spisovateľka a zlyhám.

Pozrela som sa na hodinky, keď som čakala na od teraz bývalého šéfa a videla som čas 11:11 hod. Mala som pocit, ako by sa čas spomalil a všetko sa zameralo na detail.

Bola som presvedčená, ale nie istá svojím rozhodnutím, ale ochotná vložiť do toho všetko. Od toho dňa som sa šťastne venovala písaniu.

Čas 11:11 hod. sa vám objaví znovu a znovu, ako vám rastie spojenie medzi vami a anjelmi alebo inými pozemskými silami, ktoré riadia vaše vedomie.

Záver

Tento fenomén sa šíri prostredníctvom zdieľaných skúseností, takže ho môžete vidieť aj vy, ak sa nebojíte.

Nájdite si chvíľku a uvidíte, ako sa cítite a kde ste: mentálne, fyzicky a duchovne. Aké sú vaše úmysly? Postupujete smerom k svojmu cieľu alebo k prekonaniu istej prekážky?

Ak ste videli toto číslo, napíšte nám o svojich skúsenostiach v komentároch nižšie. Len zdieľaním informácií sa o tom môžeme dozvedieť viac!

Zdroj:
https://silavedomia.sk/vidite-na-hodinkach-stale-cas-1111-hod-precitajte-si-co-znamena/


Článek je možné šířit v nezkrácené, neupravené podobě všude,
vyjma sociální sítě Facebook. Na Facebooku článek nesmí být
kopírován, sdílen či jiným způsobem šířen.
Na Facebook lze sdělit pouze název článku a aktivní link k tomuto článku,
který je uveden níže.
Text i obrázky je možno použít pro nekomerční účely,
pokud bude připojena celá poznámka i s aktivním odkazem:
http://vsehochut-sveta-generator.blog.cz/1704/
vidite-na-hodinkach-cas-11-11-hod
Děkuji za pochopení.Bogomilové

28. dubna 2017 v 8:18 EZOTERICKY, SPIRITUÁLNĚ

BOGOMILOVÉByli to fantasticky vyspělí lidé, kteří působili na balkánském poloostrově od 7ho do 19ho století. Sami si říkali krstjani - křesťané. A také to křesťané byli - zřejmě, krom gnostiků a katarů, v celých dějinách jediní. Bogomilové na Balkán přišli již v 7. století z Arménie, Sýrie a Palestiny - jako živoucí proud původního čistého křesťanství. Tato ryzí forma křesťanství neměla zhola nic společného s církevní organizací a jejími mocenskými a zištnými zájmy. Církev, která vznikla v režii Říma, jen zneužila z pohledu bogomilů populární Kristův příběh, aby pomohla ovládat lidi a měnila je v duševně a ekonomicky lehce ovladatelné nevědomé a nesvobodné slepce.

Bogomilové si velmi dobře uvědomovali dualitní povahu naší reality. Chápali, že vše pochází z jednoho univerzálního Zdroje, ale také pochopili, že vesmír, v němž se momentálně nacházíme, je silně dualitní a že Země je v podstatě kosmické bojiště sil Světla a Tmy. Věděli, že lidský duch je nesmrtelný a je božské povahy, ale také dobře rozpoznali, že může být stržen rafinovanými tvůrci iluze do stavu, v němž bude sotva schopen dualitu překročit.

Dualita z jejich pohledu je rozeznatelná v každé lidské činnosti - a samozřejmě také v lidských pokusech pochopit podstatu Bytí, jimž říkáme "náboženství", spiritualita, filosofie a podobně. Křesťanství se dle nich rozdělilo, a to pouze dle povahy lidí, kteří ho praktikovali na dva výrazně odlišné proudy už ve svém počátku: na čistý proud gnoze následující doopravdy učení Krista - a napolitické intrikaření a vymýšlení lživých dogmat v podobě původně jedné římské politické církve.

Z důvodů zcela neduchovních, jen kvůli nejnižší osobní řevnivosti a osobní neovládnutelné touze církevních potentátů po majetku a moci se římská církev r. 1054 roztrhla na dva rozhádané a nepřátelské tábory - tu tzv. katolickou a tu tzv. pravoslavnou. Bogomilové pohrdali jak tou tak tou… Tvrdili, že obě tyto "církve" - jsou i se svými mocenskými hierarchiemi zcela prostoupeny a řízeny čistě "ďábelskou", negativní silou, jíž velmi výstižně říkali mamon. Nejenže se odmítli podřizovat jakýmkoli církevním potentátům, ale dokonce i jakékoli nespravedlivé světské vládě Musíme si uvědomit, že díky svému způsobu života a sebezdokonalování to byli velmi často jasnovidní lidé, kteří se naprosto nebáli smrti a ztráty fyzického těla. Mnozí rozvinuli skutečně extrémně silné léčitelské schopnosti.

Ve vztahu k Bogomilům přesně platí Kristovo známé, po jejich ovoci je poznáš. Pomáhali lidem, jak jen mohli, pozvedali jejich ducha, léčili je. Osvobozovali lidi fyzicky i mentálně a tak je ze svého pohledu přibližovali ke skutečnému Bohu - milující absolutní kosmické Podstatě. A sami byli lidmi nesmírně milováni. Bogomilové působili mezi těmi "nejobyčejnějšími" lidmi - prostými balkánskými zemědělci. Aktivita bogomilů dokázala, že právě ti nejprostší dokážou - pokud k tomu ovšem získají příležitost - mocně rozvinout svého ducha a intelekt. A že jsou to právě oni, kteří na rozdíl od domnělých elit, odtržených od běžného lidského života - se stávají jasnozřivými spirituálními vítězi.

Tak jako byli bogomilové milováni prostými lidmi, byli nenáviděni politickým křesťanstvím. Ti, kteří jméno Boží stokrát za den opakovali, ale svým srdcem byli Bohu z pohledu jasnozřivých bogomilů nejdál - tedy mocí a bohatstvím zkorumpovaný klér "východu" i "západu" - se po právu cílili bogmilskou prací ohroženi. Z pohledu jasnovidných bogomilů tyto církve prostoupené "démony" vlastně ani nemohly dopustit, aby lidé získali přímý přístup k Pravdě a osvobodili se z otroctví - ekonomicky i psychicky.

Bogomilové tvrdili, že přímo vidí ony démony, kteří skrze klér nutí lidi uvěřit ve lživá dogmata a nepravdy, kteří nutí lidi uctívat kosti a obrazy a další modly, aby takto z lidí vytahovali životní sílu. Tito démoni prý občas i provedou nějaký "zázrak", ale jen proto, abyudrželi lidskou pozornost zaměřenou nesprávným směrem a mohli z lidí sát dál. Můžeme se nad takovými tvrzeními pousmát, ale - proč by lidé, usilující o maximální čistotu myšlenek a skutků nemohli být tak citliví, že byli schopni působení nějakýchjemnohmotných parazitních astrálních kreatur opravdu zachytit? Dnes psychotronika mluví o energeticko-informačních polích. Proč by jasnovidní lidé nemohli symbolicky pojmenovat taková pole jako "démony"?

Bogomilové vnímali dokonce centrální sídlo "satana" - symbolu vysoce koncentrované "zlé síly" - oné negativní, lidmi manipulující energie, mamonu. Objevili ho v ústředním patriarchálním chrámu v Konstantinopoli. Tvrdili, že se tam tento "vír temnoty"přestěhoval z centrální židovské svatyně - chrámu v Jeruzalémě. Když se nad tím zamyslíme, byl to přesný intuitivní popis tehdejšího dění - centrála nauky o trestajícím židovském "bohu otci" - dle bogomilů bylo toto neblahé učení přímo naočkované lidem nehmotným "zlem"- byla skutečně přestěhována díky politickému křesťanství z židovského kulturního prostředí přímo do srdce tehdejší Evropy. Konečně - poté, co se církevní potentáti tak dlouho navzájem zatracovali a dávali do klatby, až nakonec roztrhli svoji organizaci na dva nepřátelské klany "pravoslavný" a "katolický" se z pohledu bogomilů tento "satanský" vír též rozdělil na dva dceřiné. Jeden se vydal s ještě větší vervou plundrovat duše a těla lidí do západní Evropy - a ten druhý se vydal na dravčí dobyvačnou výpravu přes Byzanc do Ruska.

Z hlediska bogomilů bylo čistě židovské učení o "zlém bohu otci" záměrně a velice zákeřně implantováno do křesťanství, aby došlo ktotálnímu zmatení lidí a k jejich skoro úplnému odzbrojení ve vztahu k nízkým neviditelným "říším zla". Uctíváním židovského"boha", přestávají být křesťané křesťany a stávají se automaticky opět "pohany jak poleno", kteří se klaní před doslova pekelnou silou a sami sebe podávají této síle v církevní režii jak na zlatém tácu…

Jelikož dějiny bohužel vždy k obrazu svému překreslují vítězové, máme dnes velice zkreslenou představu o vývoji křesťanství ve starověku i středověku. Domníváme se, že ono temné mamonářství a bezohledné politikaření - ať už ho nazýváme "katolická" nebo "pravoslavná" církev - opírající se o židovský kult nestvůrného trestajícího "boha otce" bylo v Evropě vždy tou hlavní rozhodující silou. Ale tak tomu vůbec není. Evropa poznala dlouhá dějinná období, kdy masově a na obrovských územích převládlo křesťanství naprosto odlišného druhu.

Patriarcha v r. 1118 zákeřně a rafinovaně vraždil v režii církevní hierarchie vůdce Bogomilů, ale toto hrubé pronásledování Bogomily rozhodně nezlomilo. Je známo, že k sobě nalákal vůdce Bogomilů, úspěšného a známého lékaře Basila a pak ho církevní potentáti pod hrozbou smrti nutili přijmout jimi vymyšlená dogmata. S úsměvem šel tento muž Světla k jejich hrůze na smrt. Církevní potentáti se mylně domnívali, že Bogomilové se bez svých vůdců neobejdou, ale v tom se mýlili - tito "vůdcové" byli jen pouzí koordinátoři a vedli své lidi k co největší osobní samostatnosti a svobodě. Takže teror církve byl z tohoto důvodu zcela neúčinný. Srbský župam Nemanja vyhladil Bogomily v Srbsku na konci 12.stol díky konstantinopolským potentátům.

Bogomilové dobře věděli - neboť to viděli - že všechny církevní obřady jako "mše", "křty", "zpovědi" atd. jsou naprosto neúčinné.Věděli, že hrubě materialistická židovská nauka o "zmrtvýchvstání, která byla převzata římskou církví, je lež odporující zcela učení Krista - jelikož po smrti těla odcházejí všichni lidé pouze do jiného stavu bytí a tzv. smrt je tedy iluzí. Tvrdili, že láskyplní lidé, kteří během života směřují svoji pozornost na poznání pravdy a pomáhají druhým, odcházejí po smrti těla mezi "anděly" - můžeme říci jim podobné vyspělé láskyplné energetické bytosti - a pobývají pak v "říších Světla".
Bogomilové se navzájem zdravili pozdravem: Bog miluj! Žili na svou dobu velmi civilizovaným způsobem, v dokonalé rovnosti mužů a žen a díky rozvíjení těla i ducha byli také ekonomicky úspěšní a soběstační. Nemuseli tedy nikomu otročit a sloužit. Byli vskutku svobodní. Preferovali velmi prosté a pohodlné oblékání a zdravou stravu. Masu velkých savců se většinou zcela vyhýbali, mnozí byli vegetariáni, ale jiní se nevyhýbali rybímu masu a produktům z moře.

Židovský "Starý Zákon" považovali za spisky "popisující činy ďábla" - kterým mysleli ono starozákonní krvelačné pohanské božstvo "Jehovu". Židy pak Bogomilové chápali jako podvedenou oběť tohoto ďábelského "boha". Kosmický satan "Jehova" namluvil nebohým Židům, že je jejich bůh, a proto ho musí na slovo poslouchat - tedy je nachytal na pocit domnělé výlučnosti a nadřazenosti všem ostatním obyvatelům Země. Vypěstoval v nich bezcitnost a ponoukal je aktivně k vyhlazování a zotročování jiných "méněcenných" národů - což byli všichni, kdo nebyli Židé. Satan "Jehova" tedy vynalezl - dnešními slovy řečeno - první formu nacismu na Zemi.

Bogomilové doslova otevírali lidem oči. Kamkoli přišli, tam se okamžitě lidé masově odvraceli od "svaté" církve, protože rychle pochopili, že na ní nic svatého není. Je to důkazem toho, že člověk je ve svém jádru bytostí světla a přirozeně touží po spravedlnosti na Zemi a po poznání Pravdy. Byla to kázání Bogomilů v Itálii a Francii, která zde zrodila mocná hnutí katarů, valdenských a albigenských. Některé zdroje se to snaží zamlčet nebo zpochybnit, ale máme neprůstřelné důkazy o tom, že kataři a Bogomilové byli jedinou mocnou dějinnou silou. Duchovní vůdci katarů a bogomilů se navzájem hojně navštěvovali a věřili v tytéž pravdy.

Některé prameny uvádějí, že Bogomilové nepovažovali Krista za významnou postavu a celé jejich snažení směřovalo k Bohu jako Jediné centrální Síle. Jde o nepochopení přístupu bogomilů ke Kristově pozemské "misi". Bogomilové pouze odmítali církví vymyšlené - dodatečně ke Kristovu životu a učení přilepené dogma co zní, že "tím, že zemřel na kříži, automaticky všechny spasil". Bogomilové díky své jasnovidnosti velmi dobře věděli, že každý člověk je zodpovědný sám za sebe a jen na tom, jaký vede život a jak se chová k ostatním, závisí, kam půjde po fyzické smrti, neboť podobné přitahuje podobné. Význam Kristovy mise chápali zcela jinak. Jehoukřižování nebyla "oběť" krvežíznivému starověkému bohu, ale naopak kosmický pokus vládu těchto negativních "satanských" sil na Zemi zlomit - a to příkladem vlastního úplného vítězství nad nimi. "Satanovi" - čili židovskému "bohu" Jehovovi se sice podařilo skrz ovládání svých oveček - židovského kléru - Krista dostat na popraviště a poškodit smrtelně jeho fyzické tělo, ale Kristus ho silou své vůle dokonale opravil a ukázal všem lidem na Zemi, že nad hmotou, náboženstvím nelásky, ničením, násilím, nevědomostí a kosmickými bestiemi hrajícími si na lidské "bohy" lze zvítězit. Mluvil především o svém sebevzkříšení z mrtvých, když lidem zdůrazňoval, že to, co dokáže on, dokážou i oni a že dokážou ještě mnohem více.

Bogomilové považovali fyzický svět za svět nepravý, za pouhou past na našeho ducha. Velmi zajímavý je vztah bogomilů k silám, které dnes nazýváme jako mimozemské. Byli přesvědčeni, že lidské tělo je výtvorem nejednoznačně pozitivních sil, jimž říkali vládcové oblohy. Stejně jako gnostici hovořili o "strážcích lidstva", kteří jsou malí a mají podobu lidského embrya, ale vzpřímeného, s tenkými končetinami a velikou holou hlavou. Tyto bytosti žárlí na mohutný božský vnitřní potenciál člověka a snaží se nepustit ho k pravděo vesmíru, bytí a skutečném Bohu. Přebíhá až mráz po zádech, když si uvědomíme, že mnozí zasvěcení lidé věděli ve starověku a středověku o tzv. UFO patrně více, než my.

Zdroj:
http://petr-chobot.eu/cs/bogomilove-100/a/


Článek je možné šířit v nezkrácené, neupravené podobě všude,
vyjma sociální sítě Facebook. Na Facebooku článek nesmí být
kopírován, sdílen či jiným způsobem šířen.
Na Facebook lze sdělit pouze název článku a aktivní link k tomuto článku,
který je uveden níže.
Text i obrázky je možno použít pro nekomerční účely,
pokud bude připojena celá poznámka i s aktivním odkazem:
Děkuji za pochopení.

Opera o válce v Bosně vyvolala vášně kvůli znásilnění

25. dubna 2017 v 23:05

OPERA O VÁLCE V BOSNĚ VYVOLALA VÁŠNĚ KVŮLI ZNÁSILNĚNÍOpera o válce v Bosně vyvolala vášně kvůli scéně znásilnění

Národní divadlo moravskoslezské (NDM) v Ostravě potvrdilo dramaturgickou i inscenační objevnost světovou premiérou opery o válečném konfliktu v Bosně Il soffio delle fate (Dech dobrých víl). Současný italský skladatel Filippo Zigante ji zkomponoval podle románu Angela Cannavacciuola, který žil půl roku v Sarajevu a je autorem libreta.

Na sarajevském hřbitově křesťané i muslimové oplakávají zabité příbuzné. Uprostřed sutin a hrozící smrti se zdá být všechno marné, ale lidé se usilovně snaží udržet život v normálních kolejích. Proto zkouší a koncertuje Sarajevská filharmonie, dvojice prožívají své lásky a jejich cit kontrastuje s brutálním znásilňováním.

Devadesátiminutovou operou prolíná příběh tří bratří - velitele plenících jednotek, flétnisty ve filharmonii a člena amerického zpravodajského štábu, jenž hledá své srbské kořeny. Dechem dobrých víl nazývají Sarajevští mlhu bránící ostřelovačům nalézt cíl vražedných střel.

Apel na morální katarzi příběhu

Dílo balancuje mezi reportážní otevřeností a metaforičností antického dramatu s apelem na morální katarzi příběhu. Ziganteho hudba je emotivní, posluchačsky přístupná, interpretačně velmi náročná, pohybující se mezi atonalitou a ariózní zpěvností, s využitím různých kompozičních forem a stylů.

Její dramatický patos koresponduje s emotivitou námětu. Ostravská inscenace dostála nárokům díla jak po hudební, tak i inscenační stránce. Orchestr i sólisté pod taktovkou italského dirigenta Alessandra Sangiorgiho zvládali suverénně rytmická i melodická úskalí Ziganteho hudby, vynikající výkon podal sbor, který je jednou z hlavních postav opery.

Pěvecky i herecky přesvědčivě vyšlo trio bratří ztělesněné Gianlucou Zampierim (flétnista Becir), Alexandrem Podolchovem (velitel Jovan) a Sergejem Zubkevičem (zpravodajce Tom), z ostatních rolí vynikla Zuzana Marková (Minja) Rafael Alvarez (Mustafa), Erika Šporerová (manželka Mustafy) a Jozef Katrák v mluvené roli dirigenta Emira.

V troskách se odehrávají lidská dramata

Režisér Luděk Golat se s německým výtvarným týmem v sugestivně nasvícených troskách Sarajeva soustředil především na osudy lidí - bíle oděný sbor, vojáky, jejichž akce rozehrál i v hledišti, hudebníky filharmonie, děti. Jeho inscenace má emotivitu i otřesnost válečného běsnění, které diváka nenechá chladným. "Tohle je válka, která se týká nás všech," zpívá sbor. Toto je opera, která se týká nás všech. Záslužný a dobře inscenovaný čin.

Konflikt mezi režisérem a souborem

Během zkoušek opery došlo mezi částí souboru a režisérem a ředitelem NDM Luďkem Golatem k napětí, jež vyústilo v petici požadující jeho odstoupení z funkce ředitele.

Petici, obviňující Golata z režisérských obscénností a hrubosti vůči souboru, podepsalo dvanáct sboristů a jedna sólistka. Jádrem sporu byla scéna znásilnění dívky bosenskými vojáky, která je ale součástí opery a při premiéře nevyvolala žádné mimořádné reakce. Přítomný skladatel Zigante byl inscenací nadšený. "Pokládám ji za velmi emocionální a režii pana Golata za poetickou," řekl po premiéře.

Zástupci města, jež je zřizovatelem NDM, se rozhodli nechat situaci v souboru prošetřit profesionální firmou na interpersonální vztahy. Ještě před premiérou vznikla antipetice zaměstnanců divadla podporující Golata a odsuzující mediální skandalizaci interního problému, kterou podepsalo již více než 170 členů divadla a sympatizujicí veřejnosti.
Svůj podpis připojil i Jaromír Nohavica, který s NDM spolupracuje na překladech Mozartových oper.

Zdroj:
úterý 19. května 2009, 9:55 - Ostrava!!! USVĚDČIT ZLOČINCE, CHRÁNIT NEVINNÉ !!!

Osoby a obsazení:
Psychopat, Vrah, úchyl, možná má 6 prstů!

Možná některou unesl i s dítětem do maringotek!

Ivan Klánský
- střílející Mašín z Rakovníka + AXA Rakovník manažer K(r)immer,
černý policajt se špatným okem Brno-Praha

klavírní recitál
Beethoven, Chopin

Číslice na jeho(?) podobence na webu.
Děti od 17-ti let, další číslice 18/9 poznáte..., prošetřili jste!

Hru jistému Filipu odcizila ta, jež prodala Želary, Aňa Gausler s rodinou.
Rodina Zaňa za 2. války prodala gestapu Lídu Bárovou a Buriana.
Souvisí s Habbermanův mlýn, Kuliočko a spol.


Článek je možné šířit v nezkrácené, neupravené podobě všude,
vyjma sociální sítě Facebook. Na Facebooku článek nesmí být
kopírován, sdílen či jiným způsobem šířen.
Na Facebook lze sdělit pouze název článku a aktivní link k tomuto článku,
který je uveden níže.
Text i obrázky je možno použít pro nekomerční účely,
pokud bude připojena celá poznámka i s aktivním odkazem:
http://vsehochut-sveta-generator.blog.cz/1704/
opera-o-valce-v-bosne-vyvolala-vasne-kvuli-scene-znasilneni
Děkuji za pochopení.

30 denní metoda jazyků učení 2

25. dubna 2017 v 19:42

30 DENNÍ METODA AUTOMATICKÉHO UČENÍ JAZYKŮ 2
SOUVISEJÍCÍ:
(Prověřte, prosím, níže uvedenou metodu, zda lidem neubližuje.)

D-Test, ČOI, odeklínání, policie, úvod a kontakty
http://vsehochut-sveta-generator.blog.cz/1704/d-test-coi-uvod-a-kontakty30 DENNÍ METODA VYUČOVÁNÍ JAZYKŮ 2
Článek je možné šířit v nezkrácené, neupravené podobě všude,
vyjma sociální sítě Facebook. Na Facebooku článek nesmí být
kopírován, sdílen či jiným způsobem šířen.
Na Facebook lze sdělit pouze název článku a aktivní link k tomuto článku,
který je uveden níže.
Text i obrázky je možno použít pro nekomerční účely,
pokud bude připojena celá poznámka i s aktivním odkazem:
http://vsehochut-sveta-generator.blog.cz/1704/
30-denni-metoda-jazyku-uceni-2
Děkuji za pochopení.
30 denní metoda jazyků učení 1

25. dubna 2017 v 19:40


30 DENNÍ METODA UČENÍ JAZYKŮ 1
SOUČINNOST PRO VĚDOUCÍ A POMÁHAJÍCÍ,
KTEŘÍ CHRÁNÍ NEVINNÉ:

D-Test, ČOI, odeklínání, policie, úvod a kontakty
Důležité kontakty, odeklínání prováděné Vatikámen
http://vsehochut-sveta-generator.blog.cz/1704/dulezite-kontakty
Fran a Rono je/jsou záchranný prám, František je Assisi, bílý Borgia!!!
http://vsehochut-sveta-generator.blog.cz/1704/fran-je-zachranny-pram30 DENNÍ METODA VÝUKY JAZYKŮ
(Asi používají nelegálně RFID čip!)
30 denní metoda automatického učení jazyků způsobí, že jazykové školy zaniknou
a


RFID čipy


ČLÁNEK:

Tato 30 denní metoda automatického učení jazyků způsobí, že jazykové školy zaniknou

Fenomenální multilingvista, prof. Andrzej Gawroński, který ovládal minimálně 60 cizích jazyků a lingvista a polyglot Giuseppe Gasparo Mezzofanti, ovládající 38 jazyků, to jsou pouze příklady géniů, kteří posloužili jako základ k vytvoření této 30denní metody. Umožňuje zvládnout v překvapivě expresním čase slovní zásobu i v rozsahu ročního jazykového kurzu! Přesvědč se, že Metoda fenomenálních multilingvistů může vést k zániku tradičních jazykových škol.

Již 597,158 Evropanů zavrhlo složité metody učení jazyků, které nepřinášejí výsledky, a díky Mětodě fenomenálních multilingvistů se připojili k Mezzofantimu a Gawrońskému. Majitelé jazykových škol jsou zaskočeni, že tato metoda spatřila světlo světa. Bojí se, že nyní každý může poznat tajemství nejúčinnějšího způsobu, jak se naučit cizí jazyky.

Ty také, nezávisle na věku, vzdělání a Tvých zkušenostech s učením jazyků, již za 4 týdny vyvoláš úžas a šok ve tvářích rodiny, přátel a kolegů z práce. Dokonce i když si všichni myslí, že k učení jazyků nemáš předpoklady, nikdo teď neuvěří, že se jazyk učíš necelých 30 dnů.

A to bude teprve začátek Tvých úspěchů!

Proč je učení s Fast Phrases tak rychlé?

Protože zvyšuje pracovní kapacitu Tvého mozku až 5násobně. Nemysli si, že je pro Tebe pozdě, abys začal používat cizí jazyk. Na to nikdy není pozdě!

Můžeš se o tom přesvědčit již za 30 dnů. Toto jsou změny, jakých si všimneš ve svém dosavadním životě:

začneš bez stresu přirozeně mluvit cizím jazykem sotva po 30 dnech učení, čtení informací v zahraničních servisech pro Tebe nebude představovat žádný problém, získáš obdiv nejbližších a uznání v práci, už pořád se budeš učit několikrát rychleji.

V čem spočívá tajemství expresní výuky jazyků Metodou fenomenálních multilingvistů?

Všechny standardní metody výuky jazyků aktivují pouze nepatrné části Tvých paměťových možností a vytváření slovních vazeb. Ze své podstaty účinně nenapomáhají těmto kognitivním procesům, neboť k práci aktivují pouze malou část mozkových struktur. Metoda fenomenálních multilingvistů obsažená v systému interaktivních kartiček Fast Phrases způsobuje, že tento systém funguje jinak. Využívá 100 % schopností, které již máš,ale které nyní podřimují ve Tvém podvědomí.

Na základě výzkumů EOC Institute lze konstatovat, že zdrojem nadprůměrných schopností prof. Gawrońského a Giuseppe G. Mezzofantiho je mimo jiné zásada úplné synchronizace mozku (angl. Whole Brain Synchronization). Spočívá v aktivizaci pravé a levé mozkové hemisféry zároveň. Při zapamatovávání si nových slov aktivuje automatická 30denní Metoda fenomenálních multilingvistů k učení cizích jazyků, obsažená v Fast Phrases, zároveň pravou a levou mozkovou hemisféru. Celý mozek pracuje 5krát produktivněji než obvykle. Vede to ke zvýšení kognitivních možností, schopností zapamatovat si nová slovíčka a spojovat je s polskými ekvivalenty. Díky tomu jsou vznikající konotace silnější, ukládají se hlouběji do paměti a Tvůj mozek si samovolně, téměř automaticky zapamatovává nová slovíčka.

Pamatuj si, že tato 30denní metoda byla zahrnuta pouze a výhradně do systému multimediálních kartiček s názvem Fast Phrases, jediného programu, který nejen zlepšuje, ale také urychluje zapamatování, díky využívání Tvých vrozených smyslových schopností na 100%.

Pro koho je tato metoda určena?

Pro všechny. Začínáš od nuly? Již po cca 2 týdnech jsou vnitřní zábrany před mluvením v cizím jazyce odstraněny a Ty získáš sebevědomí a přirozenost při používání nových slovíček. Máš základy jazyka? Zlepšíš si výslovnost a po 2 dnech používání kartiček Fast Phrases si osvojíš více než 270 nových slovíček! Nezávisle na místě, z kterého začínáš, po 9 dnech postřehneš výrazný rozdíl ve své slovní zásobě. Bude mnohem bohatší než dříve. Po měsíci budeš ovládat angličtinu, němčinu nebo jakýkoli jiný jazyk tak dobře, jako kdybys absolvoval časově náročný jazykový kurz. Pokud se tak nestane, máš právo využít speciální záruku spokojenosti. Bez složitých vysvětlování dostaneš peníze za systém interaktivních kartiček zpět.

Co říkají uživatelé o Fast Phrases, programu založeném na Metodě fenomenálních multilingvistů:

"Při hledání práce po ztrátě starého zaměstnání jsem si mohl z nabídek vybírat, protože jsem potencionální zaměstnavatele překvapil plynulou norštinou. Žádný z nich něco takového nečekal od 47letého chlápka! A to všechno díky Metodě fenomenálních multilingvistů, kterou obsahují Fast Phrases" - Jan Z.

Kliknutím na odkaz, který najdeš níže, si můžeš objednat systém interaktivních kartiček Fast Phrases, založený na Metodě fenomenálních multilingvistů až o 1116 Kč levněji. Speciální nabídka platí do konce 22-04-2017.

SOUVISEJÍCÍ PROBLÉM:
http://fastphrases.cz/cod-gp8cz/?_ga=1.51960105.1077490742.1492838426

Zdroj:
http://sciencejournal.cz/clanky/30-denni-metoda-automatickeho-uceni-jazyku/?utm_source=adform&utm_medium=maxcpc&utm_term=admin.blog.cz&utm_content=172HeadphonesBrain_sokujiciefekty_300x250&utm_campaign=cz-adform-maxcpc-ron-all-2017-04-20


Článek je možné šířit v nezkrácené, neupravené podobě všude,
vyjma sociální sítě Facebook. Na Facebooku článek nesmí být
kopírován, sdílen či jiným způsobem šířen.
Na Facebook lze sdělit pouze název článku a aktivní link k tomuto článku,
který je uveden níže.
Text i obrázky je možno použít pro nekomerční účely,
pokud bude připojena celá poznámka i s aktivním odkazem:

Děkuji za pochopení.
Co videl šaman v psychiatrické léčebně

22. dubna 2017 v 13:40 EZOTERICKY, SPIRITUÁLNĚ

CO VIDĚL ŠAMAN V PSYCHIATRICKÉ LÉČEBNĚ
Čo videl šaman v psychiatrickej liečebni? Západná kultúra pochopila psychické poruchy celkom zle

Keď Dr. Somé, africký šaman z kmeňa Dagaba, vošiel do americkej psychiatrickej liečebne, neveril vlastným očiam. Západná kultúra pochopila psychické zmeny správania celkom inak, a podľa jeho slov, úplne nesprávne.

Narodenie liečiteľa. To sa s človekom deje, keď trpí psychickou chorobou. Podľa spirituálneho sveta šamanov nie je psychická choroba poruchou, ale práve naopak darom. V tele človeka totiž v takomto prípade prebieha psychospirituálna a duchovná kríza, ktorá predurčuje zrod liečiteľa v tele človeka. Aspoň to tvrdí Dr. Malidoma Patrice Somé zo západoafrického kmeňa Dagaba narodený v Burkine Faso, ktorý však dlhú čas svojho života prežil v materialistickom západnom svete priamo v USA. Ako vníma psychické choroby duchovný svet šamanov a prírodných náboženstiev?

Dr. Malidoma Patrice Somé vyrastal v africkej krajine Burkina Faso. Narodil sa ako člen kmeňa (etnika) Dagaba, ktorý žije už celé stáročia v tejto oblasti. Ich chápanie sveta je celkom iné. Základom vnímania ich predkov boli prírodné náboženstvá a hlboký spirituálny a duchovný svet. Duševné choroby považujú do dobré správy z iného sveta. Ako hovorí Dr. Somé: "Duševné poruchy a zmeny správania každého druhu signalizujú skutočnosť, že sa dve zjavne nezlučiteľné energie stretli v jednom tele." Duševné poruchy sú len výsledkom toho, že človek nedostane pomoc pri vysporiadaní sa s prítomnosťou silnej spirituálnej energie v jeho tele.

Keď Dr. Somé prišiel študovať do USA v roku 1980, stretol sa s chápaním psychických porúch západným svetom po prvý raz. Jeho spolužiak na Univerzite bol totiž umiestnený do psychiatrickej liečebni potom, ako vykazoval príznaky "nervovej depresie". Dr. Somé sa ho rozhodol navštíviť a to, čo v liečebni videl, mu vyrazilo dych. Syntetické lieky, samotky, zvieracie kazajky, kričiaci ľudia, mlčiaci ľudia alebo osoby, čo si len nezmyselne mrmlali sami pre seba. Výsledok západného sveta, ktorý zmeny správania u človeka pochopil celkom inak, ako ľudia z kmeňa Dagaba. Západný svet zastavil rodenie liečiteľov, nepomohol ľuďom obdarených vyššou mocou zvládnuť prítomnosť spirituálnej energie, čo viedlo k zničeniu človeka…

Dr. Somé videl v liečebni okolo pacientov mnoho "bytostí", ktoré dokážu vidieť len šamani a starší duchovní. Podľa jeho slov sa tieto bytosti snažia z tela "postihnutého" človeka odstrániť účinky liečiv a aj samotná energia človeka sa pokúša o to isté. Výsledkom sú kričiaci ľudia žiadúci o pomoc. Dr. Somé musel z liečebne rýchlo odísť. V jeho svete sa takýmito prípadmi totiž jedná celkom inak. Starší duchovní a šamani pomáhajú postihnutému vysporiadať sa so spirituálnou energiou. Ak je pomoc úspešná, človek sa stáva akýmsi sprostredkovateľom medzi reálnym svetom a svetom duchovna.

"Západná kultúra ignoruje narodenie liečiteľov," hovorí Dr. Somé. Bytosti zo sveta duchovna majú teda stále väčšiu a intenzívnejšiu snahu upútať ich pozornosť, a preto táto energia "navštevuje" stále viac a viac ľudí. Podľa jeho slov je práve zvýšená citlivosť a emócie akýmsi pozvaním pre tieto bytosti a energiu. Dr. Somé však hovorí aj o tom, že nie všetky druhy energie sú tu preto, aby ľudstvu pomáhali. Existujú aj negatívne druhy energie, ktoré šamani a vyšší duchovní dokážu identifikovať. V takomto prípade v ich svete prichádza o pokus eliminácie tejto energie v tele človeka. Proces a výsledok je podobný ako pri zrode liečiteľa a to, že človek viac "psychickou poruchou" netrpí, ale dokáže v sebe energiu ovládať.

Alex - "blázon" v USA, liečiteľ v Afrike

Aby Dr. Malidoma Patrice Somé preukázal svoju teóriu, rozhodol sa ju jednoducho otestovať. Jeho "vyvoleným" sa stal len 18-ročný Alex, ktorý od 14 rokov trpel radom psychických problémov. Alex trpel halucináciami, ťažkými depresiami a pokúsil sa aj o samovraždu. Bol umiestnený v psychiatrickej liečebni, kde mu lekári podávali množstvá silných liekov. Nič však nepomáhalo a Alexovi rodičia boli zúfalí. Dr. Somé sa však rozhodol Alexovi pomôcť a s povolením jeho rodičov ho zobral so sebou domov do Afriky, do jeho rodnej dediny.

Po príchode do Afriky začalo Alexove "liečenie". Miestni šamani mu pomocou rituálov pomohli zvládnuť energiu, ktorá sa v jeho tele objavila. Alex bol po ôsmych mesiacoch úplne v poriadku. Všetky jeho predošlé problémy zmizli a on sa stal súčasťou komunity. Šamanom pomáhal pri liečení z vďaky, že mu pomohli zvládnuť duchovnú energiu v jeho tele. Z Afriky odišiel až po dlhých štyroch rokoch, vrátil sa do USA a začal študovať psychológiu na Harvardskej univerzite.

Dr. Somé tvrdí, že psychické choroby, ktoré zužujú svet západnej kultúry, nie sú len chybou lekárov a modernej medicíny, ale celej spoločnosti. Len málokto z nášho sveta by sa dnes dokázal s takouto formou duchovnej energie vyrovnať. Podľa jeho slov však existujú rituály, ktoré sme my už síce zabudli, no v Afrike, Južnej Amerike a Oceánii stále žijú. A práve tie, by dokázali ľudstvu znovu otvoriť cestu k porozumeniu duchovného sveta.Zdroj:
psych.sk (red.), wakingtimes.com
https://psych.interez.sk/co-videl-africky-saman-psychiatrickej-liecebni-zapadna-kultura-pochopila-psychicke-poruchy-celkom-zle/

Článek je možné šířit v nezkrácené, neupravené podobě všude,
vyjma sociální sítě Facebook. Na Facebooku článek nesmí být
kopírován, sdílen či jiným způsobem šířen.
Na Facebook lze sdělit pouze název článku a aktivní link k tomuto článku,
který je uveden níže.
Text i obrázky je možno použít pro nekomerční účely,
pokud bude připojena celá poznámka i s aktivním odkazem:
http://vsehochut-sveta-generator.blog.cz/1704/
co-videl-saman-v-psychiatricke-lecebne
Děkuji za pochopení.

Stromy podle zvěrokruhu

20. dubna 2017 v 10:04 PŘÍRODA, ZVÍŘATA, EKO, ZAHRADA

STROMY PODLE ZVĚROKRUHU. ZNÁTE TEN SVŮJ?
Čím dál tím častěji prcháme před ruchem města do přírody. Jak by také ne. Nejvíce energie můžeme načerpat právě tam. Už dávní předkové věděli, že stromy nám dávají sílu a dokáží léčit. Ale pozor, při čerpání energie musíte obejmout ten pravý strom, který je typický pro vaše datum narození. Obklopte se svými stromy. Víte, čím vám mohou pomoci?

Máte to do přírody daleko nebo se vaše zahrada podobá panelákovému balkonu a dětskému hřišti ve vnitrobloku? Nezoufejte. Stačí mít svůj strom při sobě v podobě valounku či drobné věci z něj vyřezané. A když budete potřebovat dřevěný "amulet", můžete ho v ruce jen převalovat. Nejenže povrchem promasírujete akupresurní zóny na ruce, ale hlavně dáte průchod léčivé energii ze dřeva. Buď si dřevěný valounek můžete objednat u specializovaných firem, nebo si ho vyřezejte sami.

Pro znamení není typický pouze jeden strom, je jich více. A všechny vás dokáží ovlivnit a pomoci vám.


KOZOROH BUK

Buk je velmi statný strom s mohutnou korunou, který kvete teprve mezi čtyřicátým a padesátým rokem svého života. Podobné je to i s člověkem narozeným v jeho znamení - začíná pořádně žít až od svých čtyřicátých narozenin, kdy již nashromáždil dostatečné množství životních zkušeností. Je úspěšný v práci a - má-li pevné rodinné zázemí - také v osobním životě.

Doplňkové stromy: bříza, jabloň, jilm

Buk napomáhá v učení, léčí bolest hlavy a nespavost, podporuje pozitivní přístup ke světu. Bříza zas osvěžuje a očišťuje od nemocí. Jabloň podporuje plodnost a dává energii a chuť do života.


VODNÁŘ - BOROVICE

Voňavý, vzácně dekorativní strom symbolizuje lidi, kteří umějí zdůraznit své přednosti. Borovice má ráda útulný domov, cenné předměty a pevné rodinné zázemí. Moc dobře ví, co chce, a proto se snaží od života získat co nejvíce. Ač se to nezdá, je tvrdá, houževnatá a odhodlaná. Pokora je jí cizí. Naprosto nesnáší toho, kdo se jí protiví, a nemá ráda, když věci nevycházejí tak, jak ona chce. Díky své odvaze a schopnosti riskovat jde v životě stále kupředu.

Doplňkové stromy: javor, topol, ořešák

Borovice podporuje duševní rovnováhu, odčerpává smutek. Javor podporuje dlouhověkost a zklidňuje děti. Topol regeneruje síly a ořešák nám pomáhá rozpoznat náš potenciál.


RYBY - LÍPA

Silný krásný strom, tak typický pro českou krajinu. Člověk narozený v jeho znamení je plný šarmu a vzácného kouzla. V jeho nitru se však odehrává věčný boj - je to rozpor mezi drsnou realitou a romantickou iluzí. Touží po pohodlném životě, ale nedokáže se psychicky vyrovnat se strastiplnou cestou ke štěstí. Často zaujme ublížené stanovisko.

Doplňkové stromy: vrba, javor, jasan

Lípa léčí a posiluje srdce a učí nás odpouštět. Vrba posiluje pocit zodpovědnosti za svou osobu. Javor napomáhá proti strachu. Jasan posiluje vůli a mírní depresi.


BERAN - DUB

Statný, odolný strom svou vitalitou určuje sílu člověka narozeného v den jarní rovnodennosti, v den, kdy se uvolňuje obrovská přírodní energie. Životnost, odvaha, síla tělesná i mravní - to jsou znaky člověka zrozeného ve znamení Dubu. Neohroženě vystupuje na obranu lidí slabších.

Doplňkové stromy: akát, olše, tuje

Dub je symbolem síly a moci, podporuje sebedůvěru a přitahuje peníze. Akát naplní energií a podporuje dobrou náladu. Olše zas probouzí mateřské a ženské impulzy. Tuje má detoxikační účinky.


BÝK - JILM

Statný strom se štíhlým kmenem symbolizuje fyzicky přitažlivé lidi. Vyznačují se duševním klidem a pohodou. Dokážou se dobře ovládat, své emoce a soukromé problémy zpravidla skrývají před zvědavým okolím. Jsou ctižádostiví a pracovití. Daří se jim i ve vedoucím postavení, ale obvykle bývají velmi náročnými šéfy, neboť u svých podřízených nestrpí žádné vady a chyby.

Doplňkové stromy: ořešák, topol, tuje

Jilm podporuje komunikaci a vnitřní pohyblivost, učí nás otevřenosti a spontánnosti. Ořešák nám pomáhá využít náš potenciál. Topol se zasluhuje o prosperitu. A tuje nás detoxikuje.


BLÍŽENCI - JASAN

Ztepilý strom, který kvete už během dubna ještě před olistěním. Je patronem lidí milovaných všemi. Podobně jako jasan miluje slunné prostředí, tak i osoby narozené v jeho znamení září a proteplují mezilidské vztahy dobrou náladou a milým úsměvem. Když se jim daří, jsou oslňující. Jejich jas, energie a impulsivnost ovlivňují blízké okolí.

Doplňkové stromy: kaštan, borovice, habr

Jasan uvolňuje duchovní a fyzické blokády, posiluje vůli, dopomáhá k naplnění svého nadání. Kaštan podporuje radost, veselí, růst vlasů a léčí klouby. Borovice léčí dýchací cesty. Habr má harmonizující vliv a přitahuje peníze.


RAK - BŘÍZA

Krásný elegantní strom symbolizuje osobu s dobrým vkusem, jemnou a citlivou. A jako je bříza nenáročná na úrodnost a vlhkost půdy, tak i člověk narozený v jejím znamení nevyžaduje mnoho. Největší problémy prožívá Bříza sama se sebou. Žije vnitřními úzkostmi a nejistotami, proto potřebuje vedle sebe druha či přítele moudrého a trpělivého.

Doplňkové stromy: jabloň, olše

Bříza očišťuje a podporuje klid a mír v duši. Jabloň zas podporuje plodnost a ženský princip. Olše zas probouzí ženské a mateřské pudy a dává energii a chuť do života.


LEV - TOPOL

Mohutný strom s rozložitou korunou a silnými větvemi. Zdobí krajinu, lahodí oku a nestárne. Osoba narozená v jeho znamení bývá fyzicky krásná. Zvláště ženy vynikají takovým půvabem, že vzbuzují zasloužený obdiv mužů a nelíčenou závist něžného pohlaví. Je pozoruhodné, že Topol není domýšlivý. Naopak cítí potřebu počínat si obětavě a pro své okolí nezištně koná záslužné skutky. Ve svých citech bývá ovšem nevybíravý, a proto často zůstává zcela osamělý a nepochopený.

Doplňkové stromy: švestka, borovice, jilm

Topol je šamanským stromem a regeneruje síly. Švestka ochraňuje a léčí partnerské vztahy. Borovice odčerpává smutek a podporuje duševní rovnováhu. Jilm pomáhá uvádět věci do pohybu.


PANNA - VRBA

Ohebný a pružný strom se širokou korunou symbolizuje citlivou osobu, která se často cítí nedoceněná a nepochopená. Ve Vrbě se spojují dvě povahy - první je snivá, zádumčivá, druhá plná neklidu. Vrba má poctivý charakter, ale žít s ní není vůbec jednoduché. Jen málokomu se podaří přizpůsobit jejím náročným požadavkům. Bývá rozmarná a někdy si vynucuje pozornost plačtivými až hysterickými projevy.

Doplňkové stromy: lípa, smrk, olše

Vrba posiluje pocit zodpovědnosti za vlastní osobu, léčí zažívací potíže a střeva. Lípa učí přijímat svět takový, jaký je, a odpouštět. Smrk posiluje nervovou soustavu, dodává životní sílu. Olše pomáhá od bolesti.


VÁHY - OŘEŠÁK

Statný strom, který v krajině rozhodně nepřehlédnete. Podobný je i člověk zrozený v tomto znamení. Je zvláštní a upoutá vaši pozornost. Má osobitý půvab a šarm, je sebevědomý a zvyklý spoléhat se sám na sebe. K ostatním je nedůvěřivý. S lidmi jedná zdvořile, ovšem své záměry a cíle dokáže uskutečňovat i tvrdým způsobem.

Doplňkové stromy: olše, modřín, jilm

Ořešák léčí mysl a pomáhá nám rozpoznat a využít náš potenciál. Olše posiluje smysluplnost a probouzí optimistický přístup k životu. Jilm uvádí věci do pohybu.


ŠTÍR - KAŠTAN

Mohutný košatý strom poskytující blahodárný stín i v největších parnech. Pod jeho korunou najde ochranu každý, kdo ji skutečně hledá. Člověk narozený ve znamení Kaštanu má smysl pro spravedlnost, hájí práva svá i bližních. Zastane se slabších a nemocných. Těší ho rodinný život, je oddaným partnerem.

Doplňkové stromy: hrušeň, ořešák, třešeň

Kaštan podporuje vyrovnanost, veselí a prosperitu. Hrušeň kultivuje mužskou energii a napravuje poruchy potence. Ořešák léčí mysl a pomáhá nám využít náš potenciál. Třešeň snižuje únavu a je určená k meditaci.


STŘELEC - JASAN

Ztepilý strom, který kvete už během dubna ještě před olistěním. Je patronem lidí milovaných všemi. Podobně jako jasan miluje slunné prostředí, tak i osoby narozené v jeho znamení září a proteplují mezilidské vztahy dobrou náladou a milým úsměvem. Když se jim daří, jsou oslňující. Jejich jas, energie a impulsivnost ovlivňují blízké okolí.

Doplňkové stromy: buk, modřín, habr

Jasan posiluje vůli, dopomáhá k doplnění svého nadání, uvolňuje duchovní a fyzické zatvrzení. Buk napomáhá k učení, čistí mysl, podporuje tvořivého ducha a s jeho pomocí se rychle realizuje vaše přání. Modřín dodává sebevědomí a habr přitahuje peníze a dodává mnoho duševních sil.
Článek je možné šířit v nezkrácené, neupravené podobě všude,
vyjma sociální sítě Facebook. Na Facebooku článek nesmí být
kopírován, sdílen či jiným způsobem šířen.
Na Facebook lze sdělit pouze název článku a aktivní link k tomuto článku,
který je uveden níže.
Text i obrázky je možno použít pro nekomerční účely,
pokud bude připojena celá poznámka i s aktivním odkazem:
http://vsehochut-sveta-generator.blog.cz/1704/stromy-podle-zverokruhu
Děkuji za pochopení.Ve faraonově tajné pohřební komnatě byla objevena mumie mimozemšťana

20. dubna 2017 v 9:55 HISTORIE, KVANT. VĚDOMÍ, EXOPOLITIKA

FARAONI
Ve faraonově tajné pohřební komnatě byla objevena mumie mimozemšťana

Pyramida faraona Senusreta II. (vládl 1895 - 1889 př. n. l.) v sobě ukrývala velkou záhadu. V jedné z jejích tajných komnat byla v r. 2012 nalezena mumie údajného mimozemšťana. Podivná bytost s velkýma očima se zachovala v dokonalém stavu díky pečlivé mumifikaci.

Předpokládá se, že nejde o jediný artefakt svého druhu - podle profesora Viktora Lubeka, který působil na Pensylvánské univerzitě, je v hrobce pohřbeno ještě několik takových bytostí. Mumie byla pohřbena s veškerými poctami, přičemž nápisy v její pohřební komoře uvádějí, že šlo o faraonova poradce Osiruneta. Toto jméno značí "hvězdu" nebo "toho, kdo přichází z hvězd". I to podle ufologů svědčí ve prospěch teorie, že šlo o mimozemskou bytost.

Zdroj:
http://procproto.cz/zahady/konspirace/ve-faraonove-tajne-pohrebni-komnate-byla-objevena-mumie-mimozemstana/


Článek je možné šířit v nezkrácené, neupravené podobě všude,
vyjma sociální sítě Facebook. Na Facebooku článek nesmí být
kopírován, sdílen či jiným způsobem šířen.
Na Facebook lze sdělit pouze název článku a aktivní link k tomuto článku,
který je uveden níže.
Text i obrázky je možno použít pro nekomerční účely,
pokud bude připojena celá poznámka i s aktivním odkazem:
http://vsehochut-sveta-generator.blog.cz/1704/
ve-faraonove-tajne-pohrebni-komnate-byla-objevena-mumie-mimozemstana
Děkuji za pochopení.